Weidmuller VSSC6TRCLFG60VAC/DC0.5A Overvoltage protection units 1064330000
17,493.52 AED
Overvoltage protection units
In stock
Type
VSSC6TRCLFG60VAC/DC0.5A
Order No.
Version
Surge protection for instrumentation and control, 60 V, 85 V, 500 mA, IEC 61643-21, HART-compatible