Weidmuller VSSC6 CLFG24VAC/DC0.5A Overvoltage protection units 1064270000
4,182.61 Euro
Overvoltage protection units
In stock
Type
VSSC6 CLFG24VAC/DC0.5A
Order No.
Version
Surge protection for instrumentation and control, 24 V, 34 V, 500 mA, IEC 61643-21, HART-compatible