Weidmuller VSSC4 RC 240VAC/DC Overvoltage protection units 1064130000
4,102.68 AED
Overvoltage protection units
In stock
Type
VSSC4 RC 240VAC/DC
Order No.
Version
Surge protection for instrumentation and control, 240 V, 339 V, 20 A, IEC 61643-21
GTIN (EAN)
Qty.
5 pc(s).
Availability
Delivery date on request
Weidmuller ZQV 1.5N/R6.4/2 SW Term-Sries; Relais and Opto-Coupler 1446040000
Weidmuller RS 30 24VDC LP 1A Electronic 1101661001