Weidmuller VSSC4 RC 240VAC/DC Overvoltage protection units 1064130000
4,102.68 AED
Overvoltage protection units
In stock
Type
VSSC4 RC 240VAC/DC
Order No.
Version
Surge protection for instrumentation and control, 240 V, 339 V, 20 A, IEC 61643-21