Weidmuller VSSC4 SL FG24VAC/DC0.5A Overvoltage protection units 1063890000
10,062.90 AED
Overvoltage protection units
In stock
Type
VSSC4 SL FG24VAC/DC0.5A
Order No.
Version
Surge protection for instrumentation and control, 24 V, 34 V, 500 mA, IEC 61643-21
GTIN (EAN)
Qty.
10 pc(s).
Availability
Delivery date on request
Weidmuller RS 30 115VAC LD LP 1A Electronic 1102121001