Weidmuller VSSC4 SL FG24VAC/DC0.5A Overvoltage protection units 1063890000
10,062.90 AED
Overvoltage protection units
In stock
Type
VSSC4 SL FG24VAC/DC0.5A
Order No.
Version
Surge protection for instrumentation and control, 24 V, 34 V, 500 mA, IEC 61643-21
GTIN (EAN)
Qty.
10 pc(s).
Availability
Delivery date on request
Weidmuller ERME 16² SPX 4 Tools 1119040000
Weidmuller RCM570006 Riderseries 8074650000
Weidmuller F Connector / M-F Overvoltage protection units 8947840000
Weidmuller RS 30 48VDC LD LP 1A Electronic 1101811001
Weidmuller SDIK PH1 Tools 9008570000
Weidmuller VSPC 4SL 12VAC EX Overvoltage protection units 1161150000
Weidmuller RSM 8R 24VDC LP GEM.- Electronic 1107761001