Weidmuller VSSC6TRCLFG60VAC/DC0.5A Overvoltage protection units 1064330000
17,493.52 AED
Type
VSSC6TRCLFG60VAC/DC0.5A
Order No.
Version
Surge protection for instrumentation and control, 60 V, 85 V, 500 mA, IEC 61643-21, HART-compatible
GTIN (EAN)
Qty.
10 pc(s).
Availability
Delivery date on request
Weidmuller TOZ 24VDC EMPTY Term-Sries; Relais and Opto-Coupler 1127740000
Weidmuller VSRI/0,5-1,0 cable lugs 1491510000
Weidmuller RS 30 24VUC LD LP 1A Electronic 1101711001