Weidmuller VSSC6TRCLFG60VAC/DC0.5A Overvoltage protection units 1064330000
17,493.52 AED
Overvoltage protection units
In stock
Type
VSSC6TRCLFG60VAC/DC0.5A
Order No.
Version
Surge protection for instrumentation and control, 60 V, 85 V, 500 mA, IEC 61643-21, HART-compatible
GTIN (EAN)
Qty.
10 pc(s).
Availability
Delivery date on request
Weidmuller M-D-STRIPAX +6 MEHA Tools 9003500000
Weidmuller VPU I 1+1 R LCF 280V/12,5KA Overvoltage protection units 1352050000
Weidmuller KSI/-10 cable lugs 1491430000
Weidmuller KT 22 Tools 1157830000
Weidmuller KQIG-M6/-16 cable lugs 1491350000
Weidmuller RS 30 24VDC LD LP 1A Electronic 1101621001