Weidmuller VSSC6TRCLFG24VAC/DC0.5A Overvoltage protection units 1064310000
17,493.52 AED
Type
VSSC6TRCLFG24VAC/DC0.5A
Order No.
Version
Surge protection for instrumentation and control, 24 V, 34 V, 500 mA, IEC 61643-21, HART-compatible
GTIN (EAN)
Qty.
10 pc(s).
Availability
Delivery date on request
Weidmuller RS 30 230VAC LD LP 1A Electronic 1102211001