Weidmuller VPU I 4 LCF 280V/25KA Overvoltage protection units 1351730000
2,013.40 AED
Overvoltage protection units
In stock
Type
VPU I 4 LCF 280V/25KA
Order No.
Version
Surge voltage arrester, Low voltage, without telecomm. contact, Leakage-current-free, TN-C-S, TN-S
GTIN (EAN)
Qty.
1 pc(s).
Availability
Stock article
Weidmuller KRN-M8/-50 S cable lugs 1494830000
Weidmuller RSM 8R 24VDC LP GEM.- Electronic 1107761001
Weidmuller RSMS-8 24VUC AU 1CO S SPS connecting cable 1456840000
Weidmuller HÜLSE REMOVAL TOOL CM 5 Heavy duty connectors 1044090000
Weidmuller TOS 230VAC/48VDC 0,5A Term-Sries; Relais and Opto-Coupler 8951050000
Weidmuller PZ 16 Tools 9012600000
Weidmuller RSM-4 24V- 2CO Z SPS connecting cable 1448690000
Weidmuller KQIG-M6/-10 cable lugs 1491340000
Weidmuller KRN-M6/-4 cable lugs 1495150000
Weidmuller RS 30 48VDC LD LP 1A Electronic 1101811001
Weidmuller ERME 10² SPX 4 Tools 1119030000
Weidmuller TRS 230VAC RC 1CO 16A Term-Sries; Relais and Opto-Coupler 1479760000
Weidmuller RSM 8RS 24VDC GEM.+ Electronic 1113661001
Weidmuller VPU I 3 LCF 280V/12,5KA Overvoltage protection units 1352090000