Weidmuller TRS 230VACRC 1CO C1D2 Term-Sries; Relais and Opto-Coupler 1984600000
75.74 AED
Term-Sries; Relais and Opto-Coupler
In stock
Type
TRS 230VACRC 1CO C1D2
Order No.
Version
TERMSERIES, Relay module, Number of contacts: 1 CO contact AgNi, Rated control voltage: 230 V AC ±10 %, Continuous current: 6 A, Screw connection
GTIN (EAN)
Qty.
10 pc(s).
Availability
Delivery date on request
Weidmuller RS 30 48VDC LD LP 1A Electronic 1101811001