Weidmuller TOZ 24-230VUC 48VDC0,1A Term-Sries; Relais and Opto-Coupler 1127130000
28.70 Euro
Term-Sries; Relais and Opto-Coupler
In stock
Type
TOZ 24-230VUC 48VDC0,1A
Order No.
Version
TERMSERIES, solid-state relais, 1 NO contact (Bipolar transistor), Rated control voltage: 24…230 V UC ±10 % , Rated switching voltage: 0…48 V DC, Continuous current: 100 mA, Tension-clamp connection
GTIN (EAN)
Qty.
10 pc(s).
Availability
Delivery date on request
Weidmuller RS 30 48VDC LD LP 1A Electronic 1101821001