Weidmuller TRS 24-230VUC 1CO EMPTY Term-Sries; Relais and Opto-Coupler 1123330000
63.99 AED
Term-Sries; Relais and Opto-Coupler
In stock
Type
TRS 24-230VUC 1CO EMPTY
Order No.
Version
TERMSERIES, Relay bases, Number of contacts: 1 CO contact, Rated control voltage: 24…230 V UC ±10 %, Continuous current: 10 A, Screw connection
GTIN (EAN)
Qty.
10 pc(s).
Availability
Delivery date on request
Weidmuller RS 30 230VAC LP 1A Electronic 1102261001