Weidmuller TRS 24-230VUC 1CO AU Term-Sries; Relais and Opto-Coupler 1123090000
82.01 AED
Term-Sries; Relais and Opto-Coupler
In stock
Type
TRS 24-230VUC 1CO AU
Order No.
Version
TERMSERIES, Relay module, Number of contacts: 1 CO contact AgNi 5µm Au, Rated control voltage: 24…230 V UC ±10 %, Continuous current: 6 A, Screw connection
GTIN (EAN)
Qty.
10 pc(s).
Availability
Delivery date on request
Weidmuller PRO MAX 480W 48V 10A Power Supplies / MaxGuard 1478250000
Weidmuller KSI/1,5-2,5 cable lugs 1491390000
Weidmuller AMG ELM-2F CL2 Power Supplies / MaxGuard 2491280000
Weidmuller RS 30 48VUC LD LP 1A Electronic 1101921001