Weidmuller VSSC6SLTRFG24VAC/DC EX Overvoltage protection units 1421440000
20,052.66 AED
Overvoltage protection units
In stock
Type
VSSC6SLTRFG24VAC/DC EX
Order No.
Version
Surge protection for instrumentation and control, 24 V, 34 V, 300 mA, IEC61643-21:2009, DIN EN 60079-0.2009, DIN EN 60079-26:2007, DIN EN 61241-11:2006
GTIN (EAN)
Qty.
1 pc(s).
Availability
Delivery date on request
Weidmuller RSM 8R 24VDC LP GEM.- Electronic 1107761001