Weidmuller VSSC6SLTRFG24VAC/DC EX Overvoltage protection units 1421440000
5,053.27 Euro
Overvoltage protection units
In stock
Type
VSSC6SLTRFG24VAC/DC EX
Order No.
Version
Surge protection for instrumentation and control, 24 V, 34 V, 300 mA, IEC61643-21:2009, DIN EN 60079-0.2009, DIN EN 60079-26:2007, DIN EN 61241-11:2006
GTIN (EAN)
Qty.
1 pc(s).
Availability
Delivery date on request
Weidmuller VPU AC I 3+1 R 440/25 LCF Overvoltage protection units 2619260000
Weidmuller RS 30 115VAC LD LP 1A Electronic 1102111001
Weidmuller TRZ 24VDC 2CO AU Term-Sries; Relais and Opto-Coupler 1123850000